A-
A
A+
facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin

Zapisy chętnych na szkolenie specjalizacyjne dla farmaceutów w dziedzinie toksykologii.

Szanowni Państwo,

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, planuje uruchomienie szkolenia specjalizacyjnego dla farmaceutów w dziedzinie toksykologii.

Celem szkolenia specjalizacyjnego w dziedzinie toksykologii jest zaktualizowanie i pogłębienie wiadomości oraz umiejętności uzyskanych podczas studiów na wydziale farmaceutycznym i w okresie dotychczasowej praktyki zawodowej a także poszerzenie wiedzy i nabycie nowych kwalifikacji zgodnie z rozwojem tej dziedziny nauki i praktyki, niezbędnych w wykonywaniu czynności zawodowych według najwyższych standardów. Dodatkowym celem jest ujednolicenie kwalifikacji polskich toksykologów z kwalifikacjami toksykologów z terenu krajów członkowskich Unii Europejskiej.

Szkolenie trwa 3 lata (36 miesięcy)– więcej o szkoleniu w programie specjalizacji dostępnym na stronie Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego https://cmkp.edu.pl/wp-content/uploads/pdf/014-Toksykologia-podstawowy-2018.pdf.

Osoby zainteresowane ww. szkoleniem zapraszamy do kontaktu z Centrum Kształcenia Podyplomowego – wpisz się na listę osób chętnych już dziś! (wyślij na podyplomowe@umed.pl nazwisko, imię , nr tel.)

Serdecznie zapraszamy Centrum Kształcenia Podyplomowego!

Podziel się
Opublikowano: 28 stycznia 2022

Nasi Partnerzy