A-
A
A+
facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin

Hostel UMED

HOSTEL UMED

Szkolisz się w UMed, jesteś wykładowcą, uczestniczysz w konferencji ? Nie wiesz gdzie przenocować? CKP poleca HOSTEL UMED!

KONTAKT

Aneta Snycerska

e-mail: aneta.snycerska@umed.lodz.pl

mgr Agnieszka Antoniewicz

e-mail: agnieszka.antoniewicz@umed.lodz.pl

Maciej Adamski

e-mail: maciej.adamski@umed.lodz.pl

mgr Marzena Adamowicz

e-mail: marzena.adamowicz@umed.lodz.pl

mgr Agnieszka Wachowska

e-mail: agnieszka.wachowska@umed.lodz.pl

mgr Kamila Marat-Murgrabia

e-mail: kamila.marat-murgrabia@umed.lodz.pl

ODBIERZ 10% ZNIŻKI*

Napisz do osoby obsługującej daną formę kształcenia mail z prośbą o 10% zniżkę. Otrzymasz maila zwrotnego z indywidualnym kodem

* zniżka dotyczy pokoi jedno i dwuosobowych.

* rezerwacja z kodem rabatowym wyłącznie bezpośrednio przez recepcję hostelu (drogą telefoniczną lub mailową) w godzinach 13.00-21.00

 

Podziel się

Nasi Partnerzy