A-
A
A+
facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin

Kontakt

Centrum Kształcenia Podyplomowego
Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

ul. Narutowicza 60
90-136 Łódź

podyplomowe@umed.lodz.pl 

godziny przyjęć:

poniedziałek-piątek 7:30 – 15:30

wybrane SOBOTY: 

 

PRACOWNICY CKP

Aneta Snycerska

Specjalista ds. Kształcenia Podyplomowego

aneta.snycerska@umed.lodz.pl 

+48 42 272 53 23

+48 722 221 431

Zakres działań:

– laboratoryjna genetyka medyczna
– farmacja apteczna
– laboratoryjna transfuzjologia medyczna
– mikrobiologia medyczna
– radiofarmacja
– faktury

mgr Marzena Adamowicz

Specjalista ds. Kształcenia Podyplomowego

marzena.adamowicz@umed.lodz.pl

+48 42 272 53 24

+48 887 440 021

Zakres działań:

– kursy specjalizacyjne dla lekarzy i lekarzy dentystów
– przerwa w zawodzie


Agnieszka Antoniewicz

mgr Agnieszka Antoniewicz

Samodzielny Referent ds. Kształcenia Podyplomowego

agnieszka.antoniewicz@umed.lodz.pl

+48 42 272 53 22

+48 722 221 435

Zakres działań:

– studia podyplomowe
– szkolenia z kompetencji miękkich/kursy doskonalące

Maciej Adamski

Maciej Adamski

Samodzielny Referent ds. Kształcenia Podyplomowego

maciej.adamski@umed.lodz.pl

+48 42 272 53 20

+48 722 221 436

Zakres działań:

– studia podyplomowe

– laboratoryjna diagnostyka medyczna
– e-learning
– szkolenia ciągłe
– szkolenia z kompetencji miękkich/kursy doskonalące
– strona www. i fb


Olga Piętakiewicz-Kowalska

mgr Olga Piętakiewicz-Kowalska

Specjalista ds. Kształcenia Podyplomowego

olga.pietakiewicz@umed.lodz.pl

 

Nieobecna

prof. dr hab. n. farm. Ewa Balcerczak

Pełnomocnik Rektora ds. Kształcenia Podyplomowego
ewa.balcerczak@umed.lodz.pl

Najbliższe dyżury:

( )

Prosimy o potwierdzanie swojej obecności na dyżurze telefonicznie bądź mailowo

 

 

mgr Kamila Marat-Murgrabia

Kierownik CKP
kamila.marat-murgrabia@umed.lodz.pl

+48 42 272 53 25

Zakres działań:

– laboratoryjna toksykologia medyczna

– cytomorfologia medyczna
– kursy medyczne UM


 

Konsultant wojewódzki w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej dla województwa łódzkiego

dr n. med. Rafał Wlazeł

rafal.wlazel@umed.lodz.pl

+48 42 201 41 80

Najbliższe dyżury:

 (        )

Lokalizacja

Podziel się

Nasi Partnerzy