A-
A
A+
facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin

KURSY DLA STAŻYSTÓW

UWAGA!

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że nastąpiła zmiana terminu kursu pt. Profilaktyka zakażeń HIV oraz diagnostyki i leczenia choroby AIDS.

Stary termin 4.10.2022r., nowy termin 7.10.2022r. godziny 15:00-21:00.

Ze względu na to, że nie wszystkim z Państwa odpowiadał nowy termin kursu, CKP zadecydowało o uruchomieniu dodatkowej edycji kursu tj. 14.09.2022r.

Uprzejmie proszę o pilne przepisanie się na nowy termin tych z Państwa, którym 7.10.2022r. kolidował z innymi zajęciami.

Jednocześnie informujemy, że to już ostatnie dwie edycje kursu w tym roku.

Z poważaniem

Zespół CKP

 

WAŻNY KOMUNIKAT DOT. REALIZACJI STAŻY PODYPLOMOWYCH

Szanowni Państwo,

Z uwagi na powtarzające się liczne nieobecności w dniu zaliczenia, informujemy iż zobligowani jesteście Państwo przystąpić do egzaminu w wyznaczonym dniu kursu( zgodny z zapisem na platformie kp.umed.pl). Nie ma możliwości przystąpienia do zaliczenia kursu w innym terminie z innym kursem.

W wyjątkowych sytuacjach dopuszcza, się aby zaliczyć egzamin maks. w ciągu 3 dni od pierwotnej daty egzaminu,  o tym fakcie należy niezwłocznie poinformować kierownika kursu.

Szanowni Państwo,

1. Linki do spotkań na teamsie są rozsyłane na 3 dni przed rozpoczęcie kursu.
2. Linki do spotkań są umieszczane pod konkretnym kursem na platformie kp.umed.pl.
3. Prosimy sprawdzać swoja skrzynkę e-mail -> folder spam gdyż często tam trafiają wiadomości z zaproszeniem na spotkaniem na teamsie.

Szanowni Państwo,

po każdym zaliczonym kursie będą mieli Państwo możliwość pobrania zaświadczenia z platformy kp.umed.pl

  • Moje kursy-> kafelek „Zaświadczenie”

Wyjątek stanowi kurs z Ratownictwa medycznego dla lekarzy dentystów. Zaświadczenia będą wysyłane na adres e-mailowy kursanta po całym kursie (wykłady, ćwiczenia, SOR) przez Panią Danutę Sobieraj, danuta.sobieraj@umed.lodz.pl, tel. 785 251 015

Po ukończeniu całego cyklu szkoleń należy ze wspomnianymi zaświadczeniami zgłosić się do właściwej Okręgowej Izby Lekarskiej w celu uzyskania wpisu do karty stażowej.

Listy osób zakwalifikowanych na kursy zostają zamknięte na 5 dni kalendarzowych przed rozpoczęciem każdego z kursów. Po tym terminie nie będzie już możliwości przepisania się na inne terminy szkoleń.

Prosimy o zastosowanie się do powyższych wytycznych oraz wcześniejszą weryfikację swoich szkoleń.

Prosimy o wybór jednego terminu kursu z danego tematu (podwójny wybór blokuje miejsce dla pozostałych osób).

Szanowni Państwo,

poniżej udostępniamy harmonogram obowiązkowych kursów dla lekarzy i lekarzy dentystów stażystów podyplomowych.

HARMONOGRAM

Informujemy, że zapisy na kursy będą odbywały się poprzez platformę Centrum Kształcenia Podyplomowego UM: https://kp.umed.pl/

ZAPISY NA KURSY RUSZAJĄ O 14:00 29.06.2022

Instrukcja zapisów:

1.Rejestracja

2.Zapisy na kursy:

-> rodzaj: staże podyplomowe

-> specjalizacja/ dziedzina:

staże podyplomowe lekarze

staże podyplomowe dentyści

staże podyplomowe lekarze/lekarze dentyści

-> temat- wybierz odpowiedni termin

3.Wyślij zgłoszenie

Ważne:

Kursy:

Transfuzjologia kliniczna- tylko dla lekarzy
Ratownictwo medyczne- 2 dni – tylko dla lekarzy
Ratownictwo medyczne -10 dni – tylko dla dentystów

Zapisy na ćwiczenia z Ratownictwa medycznego oraz SOR tylko dla dentystów.

Uwaga! prosimy nie zapisywać się na SOR i ćwiczenia w tym samym terminie

Sugerujemy żeby lekarze rozpoczęli zapisy od kursu Transfuzjologia kliniczna a lekarze dentyści od kursu Ratownictwo medyczne.

UWAGA!!!

Osoby realizujące staże podyplomowe zobowiązane są posiadać/utworzyć dostęp do darmowej Aplikacji MS Teams wykorzystując adres mailowy podany do rejestracji na platformie kp.umed.pl.

Preferowany e-mail do MS Teams to gmail.

Osoby nieuprawnione do odbywania kursów w okresie lipiec-październik 2022r., które zapiszą się na kurs zostaną obciążone fakturą (60 zł za godzinę kursu).

Prosimy o wybór jednego terminu kursu z danego tematu (podwójny wybór blokuje miejsce dla pozostałych osób) oraz przestrzeganie terminów kursów, na który się Państwo zapiszą -nie ma możliwości indywidualnej zmiany grup, terminów i terminów zaliczeń.

Listy będą zamykane na tydzień przed kursem a w przypadku kursów rozpoczynających się do 15.07 na 4 dni przed. Po tym czasie nie ma możliwości zmiany grupy.

W sprawach administracyjnych prosimy o kontakt ze wskazanym opiekunem CKP-będzie widoczny przy każdym opisie kursu na platformie do zapisów.

Obsługą informatyczną będzie zajmował się przypisany do każdego kursu informatyk, również będzie widoczny przy każdym opisie kursu na platformie do zapisów.

KURSY DLA STAŻYSTÓW EDYCJA 2022

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego rozstrzygnął przetarg na organizację i przeprowadzenie szkoleń lekarzy i lekarzy dentystów w ramach stażu podyplomowego na rok 2022 .

Została wybrana oferta Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego nr 1 im. Norberta Barlickiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Podobnie jak w roku ubiegłym, Szpital będzie organizował kursy we współpracy z Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Staże realizowane będą w większości przypadków w formie on-line- szczegóły w kolejnych komunikatach.

Harmonogram oraz termin startu zapisów na platformie zostanie podany niebawem.

Prosimy o monitorowanie na bieżąco naszej strony.

Terminy realizacji stażów:

-od 01.07.2022 r. do 30.09.2022 r. dla lekarzy dentystów

-od 01.07.2022 r. do 31.10.2022 r. dla lekarzy

Powyższe terminy są obligatoryjne i nieprzekraczalne.


Podziel się

Nasi Partnerzy