A-
A
A+
facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin

Szkolenia z kompetencji miękkich

Zajęcia prowadzone są w czasie rzeczywistym, w formie interaktywnego wykładu online, przeplecionego ćwiczeniami.

Do udziału w szkoleniach zapraszamy:

 • przedstawicieli wszystkich profesji medycznych,
 • pracowników UM w Łodzi,
 • studentów,
 • oraz wszystkich tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności.

Cena szkolenia ok. 200-250zł *

*w zależności od liczby uczestników.
Ostateczna cena za kurs zostanie podana na platformie kp.umed.pl po zakwalifikowaniu/skompletowaniu wszystkich uczestników

ZAPISY NA SZKOLENIA:

PROWADZĄCY SZKOLENIA

 • lek. med. Małgorzata Bora
  Dyplomowany coach, trener i lekarz, popularyzatorka wiedzy o mózgu. Prowadzi szkolenia z komunikacji oraz coachingi w biznesie, dla zespołów placówek medycznych i pracowników organizacji charytatywnych. Wykładowca na studiach podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego (Pozytywna organizacja – well-being i zdrowie w miejscu pracy) oraz na Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu (MBA).
 • lek. med. Grzegorz Bora
  Dyplomowany coach, trener i lekarz, popularyzator wiedzy o mózgu. Wspiera menedżerów i liderów gotowych na wykreowanie zmiany w życiu zawodowym oraz w poszukiwaniu równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Współpracuje z Centrum Coachingu i Mentoringu Akademii Leona Koźmińskiego i Warszawską Wyższą Szkołą Biznesu.

 • dr n. med. Paweł Rasmus
  Kierownik Zakładu Psychologii Lekarskiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, psycholog kliniczny, szkoleniowiec, coach. Lider strefy Zdrowie Psychiczne, w ramach projektu Akademia Zdrowia UM Łódź przygotowywanego na Expo 2024 w Łodzi. Psycholog w Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego w Łodzi. Psycholog w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym, Miejskiego Centrum Medycznego im. Jonschera w Łodzi. Autor ponad 40 publikacji naukowych dotyczących m. in. zdrowia publicznego, psychologii klinicznej i stresu. Recenzent w czasopismach naukowych: Medical Science Monitor, Zdrowie Publiczne i Zarządzanie, Patient Preference and Adherence, Progress in Neuropsychopharmacology & Biological Psychiatry, Annales Universitatis Paedagogicae Cracoviensis. Studia Psychologica, Psychiatry Research, Medycyna Pracy.
 • mgr Alicja Rasmus
  Psycholog, trener, Coach oraz Team Coach International Coaching Community (ICC), konsultant Thomas International i Extended Disc. Posiada bogate doświadczenie w Coachingu oraz szkoleniach umiejętności miękkich. Ukończyła szkolenie Train the Trainers metodologii Points of You, którą na co dzień wykorzystuje w pracy coachingowej i warsztatowej. Na co dzień wspiera pracowników uczelni wyższych w rozwoju ich kompetencji osobistych oraz rozwoju zespołów.
 • mgr Marta Boczkowska
  Asystentka w Zakładzie Psychologii Lekarskiej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Psycholog w trakcie specjalizacji psychologii klinicznej chorób somatycznych (IV rok), certyfikowany interwent kryzysowy, dyplomowany psychodietetyk, mediator. Doktorantka Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich w Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Laureatka stypendium Narodowego Centrum Nauki. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracowała jako psycholog w Miejskim Ośrodku Profilaktyki Zdrowotnej w Łodzi, Komendzie Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Aktualnie psycholog w Wojewódzkim Wielospecjalistycznym Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.

MASZ PYTANIA ?

Podziel się

Nasi Partnerzy