A-
A
A+
facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin

Forge of Talents Academy

Forge of Talents Academy – elastyczne szkolenie z zakresu wdrażania innowacyjnych rozwiązań, skierowane do wizjonerów pragnących programować przedsiębiorstwa przyszłości.

Szkolenie jest przygotowywane przez wykwalifikowany zespół specjalistów sekcji ds. Projektów Akceleracyjnych, posiadających wieloletnie międzynarodowe doświadczenie w prowadzeniu takich projektów.

Celem akademii jest wypracowanie wspólnie ze zgłoszonymi zespołami realnej ścieżki rozwoju innowacyjnych pomysłów. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych narzędzi i wiedzy ekspertów pomysł zostanie zderzony z wyzwaniami rynkowymi. Wypracowane przez wieloletnie doświadczenie zespołu zdolności do aktywnego angażowania uczestników w proces, spowoduje powstanie produktów takich jak: raport walidacji, biznes plan, prototyp, target sweet itp.

Z racji autorskiego programu, ukończenie szkolenia dostarcza wiedzę i praktyki do wykorzystania w organizacji.

Forge of Talents Academy to intensywne trzy miesiące (marzec-maj 2021r.) szkoleń, warsztatów i eventów, podczas których zdobędziesz umiejętności niezbędne do rozwijania własnego start-upu.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie: http://forge.umed.pl/

Dlaczego warto się zgłosić?

Uczestnicy doświadczą sytuacji, w których będą mieli szansę zrozumieć i spróbować rożnych podejść do przedsiębiorczości.

Firmy uczestników zmierzą się ze zmianami środowiskowymi oraz działaniami konkurencji. Będą opracowywać sposoby reakcji na te wyzwania, oceniać ryzyko i współpracować z partnerami w zespole.

Uczestnicy nauczą się jak patrzeć szerzej podczas podejmowania istotnych i trudnych decyzji oraz wykorzystania każdego funkcjonalnego obszaru firmy.

Uczestnicy będą zmuszeni do myślenia i podejmowania długofalowych decyzji, ale także do bilansowania krótko i długoterminowych celów przedsiębiorstwa.

Krok 1

Wypełnij formularz kontaktowy -> link

Krok 2

Poczekaj na e-mail z zaproszeniem na rozmowę online na platformie Zoom

Krok 3

Po rozmowie otrzymasz informację o zakwalifikowaniu się do programu, opłacisz uczestnictwo.

Podziel się

Nasi Partnerzy