A-
A
A+
facebook
twitter
instagram
youtube
linkedin

Kontakt

Centrum Kształcenia Podyplomowego
Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

ul. Narutowicza 60
90-136 Łódź

godziny przyjęć:

poniedziałek-piątek 7:30 – 15:30

wybrane SOBOTY 8:00 – 11:00

prof. dr hab. n. farm. Ewa Balcerczak

Pełnomocnik Rektora ds. Kształcenia Podyplomowego
ewa.balcerczak@umed.lodz.pl

Najbliższe dyżury:

– 15.12.20 r. (9:00-11:00)

 

 

mgr Kamila Marat-Murgrabia

Kierownik CKP
kamila.marat-murgrabia@umed.lodz.pl

+48 42 272 53 25

+48 887 440 098

Zakres działań:
– labotaroryjna toksykologia medyczna
– cytomorfologia medyczna


PRACOWNICY CKP

Aneta Snycerska

Specjalista ds. Kształcenia Podyplomowego

aneta.snycerska@umed.lodz.pl 

+48 42 272 53 23

+48 722 221 431

Zakres działań:
– mikrobiologia medyczna
– laboratoryjna transfuzjologia medyczna
– radiofarmacja
– faktury

Olga Piętakiewicz-Kowalska

mgr Olga Piętakiewicz-Kowalska

Specjalista ds. Kształcenia Podyplomowego

olga.pietakiewicz@umed.lodz.pl

+48 42 272 53 21

+48 722 221 486

Zakres działań:
– laboratoryjna genetyka medyczna
– laboratoryjna diagnostyka medyczna
– farmacja apteczna
– strona www. i fb

Agnieszka Antoniewicz

mgr Agnieszka Antoniewicz

Samodzielny Referent ds. Kształcenia Podyplomowego

agnieszka.antoniewicz@umed.lodz.pl

+48 42 272 53 22

+48 722 221 435

Zakres działań:
– studia podyplomowe
– szkolenia z kompetencji miękkich/kursy doskonalące
– e-learning

Maciej Adamski

Maciej Adamski

Samodzielny Referent ds. Kształcenia Podyplomowego

maciej.adamski@umed.lodz.pl

+48 42 272 53 20

+48 722 221 436

Zakres działań:
– studia podyplomowe
– szkolenia z kompetencji miękkich/kursy doskonalące
– e-learning

Marzena Adamowicz

mgr Marzena Adamowicz

Samodzielny Referent ds. Kształcenia Podyplomowego

marzena.adamowicz@umed.lodz.pl

+48 42 272 53 24

+48 887 440 021

Zakres działań:
– kursy specjalizacyjne dla lekarzy i lekarzy dentystów
– przerwa w zawodzie



 

Konsultant wojewódzki w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej dla województwa łódzkiego

dr n. med. Rafał Wlazeł

rafal.wlazel@umed.lodz.pl

+48 42 201 41 80

Najbliższe dyżury:


Podziel się